Главная » 2019 » Февраль » 25

Результаты(Длинная) | Результаты(эстафета) | Результаты(короткая)
Сплиты | Сплиты | Сплиты
Все  фото

З 22-24.02.2019 відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах у м.Кролівець Сумської обл. У змаганнях прийняли участь 18(22команди) областей України, 220 спортсменів. Вперше у таких змаганнях прийняли участь спортсмени Донецької обл, клуб RO team Fox(Лиман). За підсумками першого дня КМСУ Іванько О. у группі чоловічої єліти посів 5місце на подовженій дистанції 17,5км! У другий день змагань учасники змагалися на єстафетних дистанціях. На першому єтапі нашої команди боровся КМСУ Штанько С., який за підсумками свого єтапу, був на дев'ятій позиції, далі єстафету побіг Дворніков Д, який передав єстафету Іванько О., на восьмій позиції, а Олексій зміг підняти команду у підсумку на шосте почесне місце, поступившись 10секунд команді м.Київа які посіли п'яте місце. В останній день Дворніков Д. у группі юніорів прсів 5місце поступившись лише 30секунд учаснику який посів 3 місце.

За підсумками виступу на Чемпіонаті України зі СОЛ, Дворіков Данило виконав норматив КМСУ! Вітаємо наших спортсменів та бажаємо у подальшому тільки перемог!

Категория: Ориентирование | Дата: 25.02.2019 | Комментарии (2)